Заправка автомобіля кур’єром

Власникам автомобілів міста Ростон в американському штаті Вірджинія припав до душі новий сервіс — заправка бензином авто за заявкою, зробленої в мобільному додатку. Тепер жителям міста не потрібно гарячково шукати найближчу АЗС, коли у них закінчується пальне. Вирішити проблему вони можуть елементарно: зробити замовлення в спеціальному додатку для iOS і Android під назвою Gas-e.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Користувачеві смартфона потрібно вказати адресу, де припаркована машина, в який час бажано здійснити її заправку, також повідомити необхідну кількість необхідного палива

У зазначений час кур’єр Gas-e прибуде в зазначене місце, де має стояти машина з відкритою кришкою бензинового бака. Перед прибуттям на місце кур’єр зв’язується з водієм; заправив машину, також повідомляє про це. Оплата проводиться за допомогою банківської карти. При цьому слід врахувати, що вартість доставленого палива не сильно відрізняється від його вартості на найближчих заправках.

Це не перша компанія, що займається доставкою палива.

Добре зарекомендували себе в США компанії Purple, Filld і FuelMe, що надають такий вид сервісу. У Росії вже перейнятий цей досвід американців. Москвич Борис Голіков ініціював стартап Pump. Тепер кожен московський автолюбитель, який користується бензином АІ-95, може по смартфону замовити заправку своєї машини, доплативши при цьому за послугу всього лише 200 рублів.

Share your thoughts