Запчастини для авто, знятих з виробництва

Як відомо, на зміну всьому старому приходить нове. Таке відбувається і з марками автомобілів. Суперсучасні моделі поступово витісняють «автостарушек», а разом з ними — і застарілі запасні частини. А що робити автовласникам, які не мають фінансової можливості поміняти старого «залізного коня» на нового? Або просто не хочуть відмовлятися від звичного автодруга? Де шукати запасні частини до машини, якщо вона вже знята з виробництва та виходить з ужитку? На допомогу таким водіям прийшов успішний підприємець Метью Хартзог. Стати забезпеченою бізнесменом у 32 роки йому допомогла креативна бізнес-ідея — він відкрив власне виробництво запасних деталей до автомобіля Pontiac Fiero.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Це авто колись було дуже затребуваним на території Америки. Міцна і надійна машина і сьогодні користується попитом — власників Pontiac Fiero досить багато. Але от проблема в тому, що модель давно вже не випускається, а разом з нею пішли в небуття і запчастини. А адже ремонт-то час від часу потрібен! На цьому і «зіграв» Метью Хартзог.

Відомо, що в минулому році дохід компанії Fiero Store, що виробляє і продає деталі для Pontiac Fiero, склав понад 2,5 мільйона доларів. Відповідно, успіх у наявності!

Потрібно розуміти, що основою для такого бізнес-проекту може стати будь-яка інша марка авто або відразу кілька марок. Таке підприємство цілком може мати успіх і в Росії, тим більше якщо поєднати виробництво та продаж запасних частин з послугами автосервісу.

Share your thoughts