Заміна автомобільних стекол

Будь-який бізнес-проект, в основі якого лежить обслуговування транспорту, приречений на успіх. Наприклад, прекрасний дохід можна отримати, пропонуючи послуги із заміни автоскла.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Щоб реалізувати проект, необхідно взяти в оренду просторе приміщення, в якому може поміститися кілька автомобілів одночасно. Також потрібно кваліфікований механік, якщо ви таким не є, і правильна маркетингова стратегія. Загалом-то, це і є основні складові успіху в даній сфері. Звичайно, потрібно і спеціалізоване устаткування. Хороші інструменти для заміни автоскла виготовляють в Італії і Фінляндії. Коштують вони, звичайно, дорожче китайських аналогів, але і прослужать набагато довше.

Стартовий капітал буде не надто великим. Для початку достатньо і 150 000 рублів. Вартість послуги демонтажу та монтажу вікон варіюється від регіону до регіону. У середньому, беруть по 3-4 тисячі рублів за переднє і заднє скла і по 1,5-2 тисячі за бічні. Це тільки за роботу, не рахуючи ціни самого скла. Бажано організувати у вашому сервісі продаж цього витратного матеріалу. Націнка на нього складе, як мінімум, 50%. Це дозволить окупити вкладення буквально за пару місяців.

Share your thoughts