Зал єдиноборств

Спорт сьогодні на піку популярності. Буквально щодня по всій країні відкриваються все нові секції та гуртки, які залучають як дітей, так і доросле населення. Заснувавши власну школу єдиноборств, можна побудувати досить прибутковий і разом з цим корисний бізнес.

Розглянемо бізнес-ідею відкриття школи єдиноборств, в якій будуть одразу два зали — перший для встановлення тренажерів, другий безпосередньо для боротьби. Плюс, потрібно буде облаштувати зону для відпочинку, ресепшн, кілька роздягалень, санвузол з душовими.

Для борцівського залу потрібно придбати татамі, груші для боксу, рукавички та іншу екіпіровку, маківара, шведські стінки, дзеркала, мішки-краплі. Для зали з тренажерами знадобляться доріжки для бігу, гімнастичні комплекси, велосипедні тренажери, гантелі, лавки та інші атрибути. Чим більше, тим краще.

Штат персоналу може бути невеликим, але обов’язково компетентним. Потрібно буде найняти керуючого, секретаря, бухгалтера, 3-4 тренерів, прибиральницю.

Оповістити цільову аудиторію про вашому реченні допоможе грамотна рекламна кампанія. Практика показує, що «сарафанне радіо» в цьому випадку також грає не останню роль.

Збираючись відкривати власну школу єдиноборств, запасіться значним стартових капіталів у розмірі 1,7 млн рублів. За статистикою, діяльність такого роду окупає себе досить швидко — протягом півроку.

Поділіться своєю думкою