Закусочна з мініатюрними десертами

Ідея створити нестандартну закусочну прийшла в голову подружній парі із США, штат Мічіган. У закладі подаються різноманітні десерти — як традиційні, так і екзотичні. Незвичайною є форма їх подання: все на вітринах кафе — від печива і тарталеток до тортів і морозива — має мініатюрні розмірні параметри — всього на один укус».

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Прилавок в закусочній замінюють місткі прозорі контейнери, тобто типовою перепони між відвідувачами та персоналом у вигляді продуктової стійки просто немає. Такий підхід сприяє дружньому спілкуванню. Крім страв з основного меню, тут можна замовити різноманітні напої, такі як чай, сік або каву. А тим, кому маленьких десертних ласощів буде недостатньо, пропонують пригоститися стандартними бутербродами.

Страви подаються як поштучно, так і в комплекті. Одне виріб коштує близько 90 центів, чотири ласощі обійдуться у 3 долари, а 12 смачненького купувати ще вигідніше — їх вартість дорівнює 8,5 доларів.

Господарі закладу розповідають, що мрія відкрити власну кондитерську у них зріла давно. Але вони довго не могли придумати «фішку», яка б допомогла їм виділитися серед конкурентів. І ось нарешті за черговим сімейною вечерею подружжя відвідала ідея про організацію кафе з солодкими міні-закусками.

Складання асортименту зайняло у майбутніх бізнесменів не більше години. Бізнес-план «народився» також оперативно. Виявилося, що аналогів у такий закусочній немає у всьому світі, а попит на страви — величезний. Сьогодні мандрівники з різних точок планети звертаються до щасливої парі з проханням заснувати філію кондитерської в їх місті.

Share your thoughts