Захисний рукав для магазинної візки

Сучасний екологічний «бум» і популярність здорового способу життя, планомірно зачіпають всі сфери людського життя. Люди все більше замислюються про свою безпеку і збереження здоров’я. Всім відомо, що місця громадського користування — це справжні розсадники хвороботворних мікробів і бактерій. Але, всупереч поширеній думці, саме велика кількість всякої «зарази» знаходиться не на унітазах і раковинах в громадських туалетах, а на ручках стандартних візків у супермаркетах.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Дослідження показали, що через горезвісну каталку для продуктів можна заразитися різними захворюваннями. Через руки віруси вкрай оперативно поширюються, потрапивши в сприятливу для них середовище, і можуть нашкодити не тільки самому «водієві» цього візка, але і членам сім’ї.

Рішення проблеми знайшла американка Марж Денді. Вона придумала спеціальний захисний рукав для ручки супермаркетовских візків. За словами дівчини, їй прийшла ідея в голову безпосередньо в магазині. Вирішивши взяти візок, Марж раптом відчула, що її ручка липка і волога. Тоді підприємлива особа використала для захисту пакет, але неприємне відчуття не прокидало її дуже довго.

Повернувшись додому, міс Денді впритул підійшла до питання створення унікальної захисту і сконструювала спеціальний рукав під назвою Healthy Handle. Основний матеріал для виготовлення винаходу — міцний поліпропілен, піддається чищенню в посудомийній машині. Сьогодні в асортименті є три колірні варіанти рукава — зелений, синій і червоний. Вартість одного примірника становить 15 доларів.

Share your thoughts