Ювелірні вечірки

Бізнес на дорогоцінні метали у всі часи вважався дуже перспективним. Але до недавнього часу вважалося, що заснувати подібний проект можна тільки при наявності значного стартового капіталу. Власники молодого європейського бренду під назвою My Gold Party змогли довести зворотне: вони заробляють чималі гроші на золоті, а самі при цьому не є ні здобувачами, ні ювелірами. Справа в тому, що підприємці організовують унікальні в своєму роді ювелірні вечірки.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Суть проекту полягає в тому, щоб зібрати в одному місці в невимушеній обстановці тих, хто хоче продати наявні золоті вироби і тих, хто хоче їх придбати. Самі ж організатори вечірок надають послуги з оцінки прикрас, монет, годин, визначаючи їх вагу, цінність, ринкову вартість і отримують певний відсоток від продажів.

Золото в скупку люди несли і будуть нести завжди. Компанія My Gold Party просто зробила цей процес більш складним і цікавим. Клієнтів виявилося предостатньо. До теперішнього моменту власники фірми і самі частенько стають покупцями — грошові кошти на це вдалося заробити досить швидко. Придбані вироби відправляються на переплавку. У планах My Gold Party є відкриття невеликого власного бутіка.

Share your thoughts