Ювелірна прикраса і парфум – два в одному

Новинка в ювелірної індустрії підкорює серця прекрасної половини людства. Нова прикраса під назвою ОВО служить не тільки для краси, але і для надання своїй власниці приємного аромату.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Як відомо, спокусниці всього світу протягом багатьох століть носили з собою флакончики духів. Не можна сказати, що це було зручно. До того ж частенько пляшечки з парфумами просто забувалися на туалетному столику в спальні, де їм, прямо скажемо, саме місце. Тепер жінки повністю застраховані від таких неприємностей.

Компанія ОВО випустила нову лінійку біжутерії — браслетів, прикрашених незвичайним великим каменем. Відразу і неможливо здогадатися, що цей яскравий самоцвіт відіграє роль резервуара для зручного духів.

Камінчик в будь-який момент можна відкоркувати і наповнити його улюбленим ароматом. Порція парфуму, звичайно, буде невеликий, але її явно недостатньо, щоб пахнути протягом усього дня, а при необхідності вечора і ночі.

Дами вже встигли по достоїнству оцінити новинку. Наприклад, любителі нічних клубів знають, наскільки незручно носити з собою сумочку на танцполі, так і не завжди хочеться віддалятися в дамську кімнату, щоб навести «марафет». Браслети від ОВО вирішують проблему моментально. Оновити власний аромат можна, не відволікаючись від музики і танців.

Флакончик виглядає дуже стильно і сучасно. Аксесуар планується випускати в різних дизайнах і квітах, щоб була можливість підібрати прикрасу під будь-який стиль і вбрання.

Share your thoughts