Инстапринтер: бізнес-ідея у сфері сервісу, для початківців, мінімальні вкладення

Instagram сьогодні — одна з найпопулярніших соціальних мереж, при тому не тільки в Росії, але і у всьому світі. Багато хто вже оцінили значущість цього ресурсу і активно використовують його для заробітку і побудови власного бізнесу.

І мова тут йде не лише про «зірок» Инстаграма, які заробляють на рекламі, не про бренди, які просуваються через цей ресурс, залучаючи додаткових клієнтів. Бізнесмени зуміли знайти і інші способи побудувати бізнес навколо популярної соціальної мережі.

Приміром, останнім часом стали активно поширюватися такі пристрої, як инстапринтеры і инстаматы. Функціонал у апаратів може бути різним: частина з них дозволяють друкувати тільки фотомагниты, частина — магніти і звичайні фотографії, частина передбачають не тільки друкувати, але і зйомку, а також миттєве відправлення фотографій Instagram. Питання про те, що з цього вибрати, залишається відкритим.

Залежно від функціоналу апарату, його «начинки», програмного забезпечення і «жадібності» продавців ціна буде відрізнятися в кілька разів. Приміром, невеликий компактний инстапринтер з функцією друк фото і магнітів можна придбати за 10 тис. рублів, а ось инстамат, який по суті має функції фотобудки, тобто дозволяє не тільки друкувати, але і знімати зображення, складе не менше 200 тис. рублів.

Кому і навіщо це потрібно?

Бізнес, пов’язаний з инстапринтерами, хороший для заходів. Досить часто такі апарати — непогане джерело додаткового доходу для фотографів.

Артур Петросян

Фотограф, власник инстапринтера

Instagram зараз на першому місці за популярністю серед всіх соціальних мереж, а тому якось пов’язати свій захід з них — «круто» для замовника. Я активно працюю з инстапринтером на різних промо-акціях, наприклад, на відкриття магазинів, клубів і т. д.

Такий апарат дозволяє не тільки розважити гостей, подарувавши їм сувенірні магнітики, але й немало сприяє просуванню закладу або заходи в Инстаграме. Наприклад, можна провести таку акцію: гість робить фото, викладає в мережу з хештегом заходи, і отримує за це якийсь подарунок. В результаті всі активно починають «постити» знімки, а про заклад дізнаються все більше людей. Бонусом до того гості отримують на руки фото, на якому одразу ж розміщена реклама і замовника, і инстапринтера.

Одним словом, клієнт, який орендував у вас принтер, отримує досить хорошу віддачу по рекламі. Найчастіше друк фотографій через инстапринтер безкоштовно, тому в результаті власник забирає і плату за здачу принтера в оренду.

Як почати?

За словами Артура, такий принтер може розглядатися не тільки як джерело додаткового доходу. На ньому цілком можна побудувати і повноцінний автономний бізнес за умови достатньо хорошої роботи по просуванню инстапринтера. І тут бізнесменові дуже знадобляться навички гарного продавця, що вміє піднести товар і розповісти про його вигоді клієнта.

Щоб почати роботу, потрібно всього лише знайти тих, хто продає инстапринтеры, та придбати в них пристрій, який підійде вам по всіх параметрах. Наприклад, сам Артур працює на PhotoBaker. Після цього залишається лише приступити до пошуку потенційних клієнтів.

Вартість оренди инстапринтера ви можете встановити самостійно, однак робити ціну занадто високою сенсу немає: 4-6 продажів в місяць дозволяють спокійно заробити близько 100 тис. рублів.

Поділіться своєю думкою