Їжа з рідного міста

Практично всім, кому доводилося хоча б один раз переїжджати з рідного міста в інший населений пункт, знайоме почуття туги по малій батьківщині. Доводилося нудьгувати з різних приводів, в тому числі, по аромату і смаку улюбленої їжі. Найцікавіше, що навіть шаурма з ларька в рідному місті здається набагато смачніше, ніж на чужині. І було б непогано отримувати хоча б іноді зворушливі «харчові» посилки з дорогою серцю землі. Саме такі послуги вирішив надавати початківець американський підприємець Джонатан Чим.

Проект під назвою GothamBox працює за принципом підписки. Кожен бажаючий має можливість зареєструватися на офіційному сайті сервісу, вказати населений пункт, у якому він народився, оплатити послугу і чекати. Строго раз на місяць клієнту компанії приходить пакет з рідної їжею. Звичайно, вміст посилки визначають самі співробітники сервісу: це може бути банку кави, пиріг, напівфабрикати та інші кулінарні страви. Головне, що вони точно будуть з означеного замовником міста.

Стартап отримав популярність дуже швидко. Ностальгують за минулим американці із задоволенням оформляють недешеву передплату і з побожним почуттям очікують посилки. Можна не сумніватися, що наші співвітчизники теж будуть раді отримувати ось такі незвичайні вісточку з далекого рідного дому!

Поділіться своєю думкою