Їстівні сувеніри

Звичайними шоколадними цукерками або сувенірами сьогодні вже нікого не здивуєш. А що якщо поєднати ці види продукції на один? Якщо так вчинити, то вийде відмінна ідея для бізнесу.

Для початку необхідно знайти відповідне приміщення. Площа його повинна складати 45 і більше квадратних метрів. Далі розділити його на виробничий цех і склад, необхідний для зберігання готових шоколадних фігурок. Варто також подбати про належної вентиляції і про те, щоб температура в приміщенні становила не більше 25 градусів.

Середній розмір початкових витрат на організацію виробництва та закупівлю обладнання складе 330 000 р. Щомісячні витрати на сировину, в свою чергу, складуть 40 000 грн. Закупівлі варто виробляти у безпосередніх виробників — така співпраця дозволить мінімізувати витрати.

Що ж стосується прибутку, то середньомісячна виручка такого підприємства може скласти 150 000 грн. при мінімальній вартості шоколадного сувенір від 300 грн. і більше. Підсумкова ціна залежить від розміру, типу шоколаду, складності роботи і ряду інших факторів.

Поділіться своєю думкою