Їстівні пластикові пакети

Піклуючись про збереження навколишнього середовища, компанія EnviGreen розробила біорозкладані пакети. Зовні пакети не відрізняються від пластикових, але в дійсності вони на 100% органічні. Засновник EnviGreen Ашват Хедж створив воістину інноваційний продукт. До його складу входить 12 природних компонентів, у тому числі картопля, банани, кукурудза і рослинні масла. Технологія виробництва не розголошується. За словами самого Хеджу, сировину спочатку ретельно подрібнюють, домагаючись рідкого стану, після чого в результаті шести технологічних циклів воно перетворюється в біопластик.

В процесі виготовлення пакетів не використовуються хімічні добавки.

Навіть написи на пакетах робляться виключно натуральної органічної фарбою. Такі пакети абсолютно екологічно безпечні. Вони не заподіють шкоди навіть тваринам, які випадково можуть їх з’їсти, оскільки такий пластик спокійно без будь-яких негативних наслідків, розчиняється в шлунку. Хоча стоять пакети, які виробляються в Індії, на третину дорожче від звичних пластикових, цю різницю повністю затьмарюють їх гідності.

Биопакеты після використання розкладаються на повітрі менше ніж за 180 днів, у воді при кімнатній температурі пакет EnviGreen розчиняється за добу, а в окропі не залишиться і сліду від нього через 15 секунд.

Поділіться своєю думкою