Їстівні пізнавальні ігри

Як відомо, дитяча цікавість — найкращий шлях до знань. Але як зацікавити дитину, щоб воно виявило тягу до науки? Відповідь на це питання знайшла американська компанія Scientific Explorer. Співробітники фірми розробили унікальний ігровий набір для дітей, який не тільки корисний з точки зору пізнавальної діяльності, але і смачний.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

В основі набору з промовистою назвою Tasty Science лежить проста, але цікава ідея. Концепція звучить як «Дізнайся, що ти їси». За допомогою невеликої коробочки з усякою всячиною дітки мають можливість самостійно виготовити для себе всілякі ласощі — льодяники, газовану воду, кекси з начинкою і т. д. Виникає резонне питання: в чому ж тут наука? Відповідь на нього лежить на поверхні: в процесі цікавого заняття дитина дізнається, чому ж льодяникові цукерки тверднуть, чому тісто піднімається, звідки беруться в солодкій газованій воді ті самі шипучі бульбашки та інше.

Набір «Смачна наука» — це чудовий спосіб задовольнити не тільки допитливість, але й гастрономічні потреби юного вченого-кулінара. Ті, кому вже пощастило випробувати гру в дії, залишилися в повному захваті. Можна не сумніватися, що такий наборчик доведеться по душі і по смаку вітчизняним дітворі. Тим більше, що вартість його невелика — всього близько 15 доларів.

Share your thoughts