Їстівна ложка

У західних країнах активно розвивається тенденція виробництва їстівної посуду. Величезною популярністю у європейців і американців користується унікальна ложка під назвою Edible Spoon, що володіє дуже приємними смаковими якостями. Але і свої прямі обов’язки з доставки їжі в рот інноваційний столовий прилад виконує чудово!

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Придумали Edible Spoon харчові новатори з компанії Triangle Tree. По суті, нічого надприродного вони не винайшли — склад, з якого виготовляють ложку, ідентичний тому, з якого випікають пряники. Але велику роль зіграла форма цього пряника. Дивно, як звичайне пряничное тісто в мить ока придбало нове втілення і новий функціонал.

Ложкою можна їсти не тільки другі страви, супи — вона чудово витримує підвищену вологість. А після завершення трапези столовий прилад розламується на шматочки по спеціально нанесеним лініях і поїдається. У продажу є три смакові різновиди: нейтральна, солодка і пряна.

Edible Spoon додає родзинку в звичайний прийом їжі. І користь для екології величезна: тепер ніякого пластику та інших відходів у сміттєвих баках. Все максимально екологічно та економічно. Безсумнівно, російському общепиту не вистачає подібних інновацій!

Share your thoughts