Игрофикация процедури дитячих інгаляцій

Не секрет, що багато діток терпіти не можуть робити інгаляції. Процедура ця, звичайно, не завдає ніяких хворобливих відчуттів, але сам процес досить нудний і монотонний. Малюків буває проблематично змусити прийняти статичне положення і просидіти так необхідні 10-20 хвилин, а то і все півгодини. Як урізноманітнити дозвілля дітей, які потребують фізіотерапевтичному лікуванні, з користю для їх здоров’я придумав німець на ім’я Дітер Кірол. Він розробив унікальний лікувальний гаджет під назвою Jordi-Stick.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Працює девайс досить просто. Його потрібно спочатку під’єднати до класичного інгалятора, а потім за допомогою USB-шнура підключити до телевізора. При включенні на телеекрані з’являється захоплююча комп’ютерна гра, головним героєм якої є невеликий повітряний кулька. Цей кулька повинен пройти певний шлях, долаючи перешкоди. Головна особливість гри полягає в тому, що управляється вона за допомогою вдихів і видихів. Тобто, коли дитина вдихає повітря через інгалятор, кулька піднімається вгору, а при видиху — опускається. Виходить ось таке просте і веселе лікування!

Автор винаходу сконструював його невипадково, а за необхідності. У самого Дітера Кирча є син, який дуже страждає на рідкісну хворобу — муковісцидоз. У зв’язку з цим, малюкові практично з народження доводилося використовувати інгаляції для підтримки життєздатності. І прилад Jordi-Stick зміг значно полегшити хлопчикові побут.

Сьогодні Jordi-Stick вже взято на озброєння багатьма фізіотерапевтами Європи. Можна не сумніватися, що і вітчизняні фахівці по достоїнству оцінять таку інновацію.

Share your thoughts