Японські желейні 3D-цукерки

Друк їжі на 3D-принтерах вже давно не здається чимось неймовірним. Цей напрямок активно розвивається, перетворюючись у цікавий і прибутковий бізнес. В Японії, наприклад, не так давно відкрилося унікальне кафе, в якому кожен бажаючий має можливість спорудити собі пам’ятник… з желе.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

На території FabCafe встановлені сучасні 3D-принтери, що дозволяють клієнтам створити ласощі, в точності копіює їх фігуру. Для цього можна звернутися до допомоги місцевих кондитерів та майстрів друку. Кожен бажаючий повинен перетнути лінію спеціального скануючого пристрою, що передає зображення на комп’ютер. Після цього фахівці оперативно відливають форму з пластику в повній відповідності з параметрами фігури.

Після проходження цих етапів відвідувач кафе може взяти одержаний молд, залити в нього розплавлену желейну масу, трохи почекати і насолоджуватися власним солодким пам’ятником. Їстівні фігурки виходять дуже забавними і схожими на оригінал. Їх часто купують у якості подарунків або пам’ятних сувенірів. Ну, а деякі просто веселяться, відкушуючи «голову» самому собі!

Бізнес дуже простий і при цьому прибутковий. Така послуга напевно буде затребувана і в наших закладах громадського харчування.

Share your thoughts