Як відкрити свою автокофейню

Пересувна кав’ярня — чудова ідея для бізнесу, яка при правильній реалізації здатна принести значний дохід. Вигода цього підприємства очевидна. По-перше, не потрібно наявності значного стартового капіталу. По-друге, немає необхідності в оренду торгової площі — всі продажі здійснюються безпосередньо з наявного транспорту на колесах. По-третє, термін окупності — не більше 12 місяців, при цьому мобільне підприємство приносить прибуток цілий рік, незалежно від сезону. Адже кава, як відомо, п’ють і взимку і влітку.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Щоб почати заробляти, необов’язково відразу ж придбавати фургон: досить орендувати придатний транспорт. При наявності потрібних умінь і знань цілком можна переобладнати власне авто. До речі, деякі спритні підприємці заробляють саме на цьому. Вони набувають старі причепи фургони, роблять їх придатними для облаштування кафетерію, а потім продають їх бажаючим відкрити мобільне кафе.

Як відомо, жодне підприємство не може просунутися без хорошої реклами, тому постарайтеся заявити про себе на як можна більшій кількості рекламних носіїв. Це можуть бути друковані ЗМІ, інтернет-сайти і форуми, банери, візитки, листівки і т. д. Варіантів — безліч. Головне — використовувати їх по максимуму.

Кількість клієнтів буде прямо залежати від якості реалізованої продукції. Постарайтеся зробити асортимент різноманітним і закуповувати тільки хорошим сировиною від перевірених постачальників. У цьому випадку, навіть якщо ваш товар буде коштувати трохи вище, ніж у конкурентів, число покупців стане тільки рости. Намагайтеся запропонувати широкий вибір — від економ до еліт-класу, щоб захопити більшу цільову аудиторію.

При правильній організації бізнесу окупність його не перевищить і півроку, а чистий щомісячний дохід складе не менше 30 000 рублів.

Share your thoughts