Як стати провайдером Інтернету

Незважаючи на повсюдну «интернетинизацию», багато користувачів Всесвітньої павутини скаржаться на низьку швидкість інтернету, несумлінність провайдерів, високі ціни і т. д. Справа в тому, що у людей просто немає вибору. Інтернет потрібен усім, а хороших провайдерів недостатньо. От і користуються тим, що є. Запропонувавши цільової аудиторії якісну альтернативу, ви зможете дуже швидко переманити клієнтів на свою сторону.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Потрібно зазначити, що проект інтернет-провайдингу досить складний як з економічної, так і з технічної точки зору. Щоб створити конкурентоспроможну компанію, доведеться докласти чимало зусиль, але результат того вартий.

Щоб розпочати бізнес, необхідно зареєструвати фірму в якості ТОВ і отримати ліцензію від Роскомнагляду. Практика показує, що процес цей нешвидкий, заяви розглядаються за кілька місяців.

Ваша задача зводиться до того, щоб забезпечити ваших потенційних клієнтів якісним інтернет-з’єднанням. Починайте з малого і спробуйте працювати в межах власного міста. Людям, по суті, неважливо, звідки вони беруть Інтернет. Головне, щоб він був. І так як великі провайдери державного масштабу далеко не завжди справляються зі своїми функціями, то клієнти із задоволенням йдуть до когось менш відомому, але більш зручним.

Для реалізації проекту необхідно просторе приміщення. В принципі, обладнання реально розмістити в підвальних або горищних приміщеннях житлових будинків. Головне — все впорядкувати і отримати дозвіл від компетентних служб, у тому числі від пожежників та СЕС.

Комплект обладнання досить об’ємний. Вам потрібні будуть спеціальні стелажі і стійки, різні кабелі, сервери, мережеві перемикачі, оргтехніка, блоки для забезпечення безперебійного харчування і т. д. Так що без наявності технічних знань братися за цю справу не варто. Обов’язково зверніться за консультацією до кваліфікованих фахівців, інакше можна витратити до 90 000 доларів даремно!

Загальна сума стартового капіталу доходить до 200 000 доларів. Рентабельність бізнесу при правильному його побудові досягає 60%. Перспективи проекту очевидні, тому, якщо ви володієте фінансової можливістю і бажанням відкрити власну прибуткову справу, то інтернет-провайдерство — прекрасний варіант.

Share your thoughts