Як стати програмістом?

Ви мрієте освоїти популярну сьогодні професію програміста? Для цього зовсім не обов’язково витрачати купу часу і грошей на навчання у спеціалізованому Вузі. Просто зареєструйтесь на сайті Free Code Camp, і ви зможете пройти навчання абсолютно безкоштовно. У чому підступ? Та ні в чому.

Після реєстрації ви повинні утворити пару з іншим учням. Разом вам буде набагато легше освоїти основні ази програмування.

А також придбати інші навички. Після освоєння основної бази знань вам належить виконати 3 проекту — одиночний, парний і груповий. Вони складуть базову основу для вашого майбутнього портфоліо. Всі проекти будуть використані на практиці, і виконувати їх вам належить безкоштовно. Однак, не переживайте, адже зроблені вони будуть виключно для ННО. Тобто вам не доведеться переживати, що ви за безкоштовно працюєте «на дядю». І ніяких тобі нудних, нікому не потрібних дипломних проектів, які будуть закинуті в архів.

Диплом даної школи дозволить вам працювати програмістом на фріланс-основі практично з будь-якої точки світу.

Загальна: ніяких фінансових витрат, втрати зайвого часу і непотрібних конспектів. Лише практика і робота на власне майбутнє.

Поділіться своєю думкою