Як розважити себе в аеропорту або в польоті?: Інноваційні ідеї

Якщо в колишні часи людина купував газети, журнали або кросворди, то сучасна дійсність істотно розширила можливості приємного проведення часу. Тепер люди в очікуванні посадки на літак або його приземлення розважають себе контентом, закаченным в їх девайси (смартфони, планшети, ноутбуки тощо). Хтось грає в ігри, хтось слухає музику, але більшість воліє дивитися кіно. А яким же чином закачати потрібний контент відмінної якості і максимально швидко?

На допомогу прийдуть хот-споти! Що ж вони собою являють? Це відмінний бізнес, який поки що відсутній в Росії, полягає у встановленні кіосків з швидким Wi-Fi.

Як все це працює?

Термінали з назвою «Digiboo» встановлюються у місцях, де регулярно проходить велика кількість людей: в аеропортах, вокзалах, навчальних закладах і т. п. На свій пристрій потрібно встановити спеціальний додаток — Digiboo Zones, а вже з його допомогою завантажити потрібний фільм. Складно собі уявити, але кіно розміром більше гігабайти скачується лише декілька хвилин! Вартість новинки складає близько п’яти доларів, фільм більш раннього року випуску буде коштувати чотири долара. Особливістю роботи даної програми є те, що перегляд буде доступний рівно дві доби, після закінчення цього часу фільм сам піде.

Які перспективи цього бізнесу? Неосяжні! Термінали можна встановлювати де завгодно, у тому числі і в літаючих літаках.

Поділіться своєю думкою