Як перетворити повітря у воду? : інноваційні ідеї, іноземні бізнес-ідеї

Всім мандрівникам добре відомо хвилювання про те, що скоро може закінчитися вода, коли її джерело знаходиться на недосяжній відстані. Компанія Fontus тепер гарантує вам спокій у будь-якій ситуації. Відтепер вам не потрібно бути обтяженими важким вантажем з питною водою або шукати чергову заправку або річку, щоб поповнити свій запас води, ви можете спокійно насолоджуватися дорогою.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Фахівцями компанії розроблена унікальна диво-пляшка Fontus, в якій ніколи не вичерпується питна вода!

Промисловий дизайнер з Відня Крістоф Ретезар винайшов прилад, який захоплює з повітря вологу, очищає її невеликим фільтром і наповнює нею конденсаційні камери, де, охолоджуючись, рідина конденсується і стікає в приймальну ємність пляшки.

Диво-пляшка випускається зараз у двох варіантах. Fontus Airo працює від сонячних батарей, Fontus Ryde, що кріпиться до велосипедної рами, заряджається під час їзди на велосипеді. За розрахунками винахідника, при температурі повітря від 30 до 40 градусів і вологості повітря від 80% до 90% за одну годину в пляшці Fontus повинно утворитися до півлітра цілющої рідини.

За словами Ретезара, він шукав вирішення глобальної проблеми: забезпечення питною водою найбільш посушливих регіонів нашої планети, відчувають її постійний дефіцит.

Share your thoughts