Яблуко-стоматолог: іноземні ідеї, інноваційні бізнес-ідеї

Англійська приказка «Їж по яблуку в день і доктор не знадобиться» придумана не дарма. Японські новатори витлумачили ці слова буквально і вирішили замінити корисним фруктом лікарську консультацію в стоматологічній клініці.

З метою збереження грошей пацієнтів стоматологічних кабінетів та економії їх часу, співробітники японської організації Matsumoto Apple Association зробили унікальну розробку. Вони спорудили звичне всім додаток для мобільних пристроїв і створили QR-код. Даний кодовий елемент кріпиться до простих яблук. Отримавши наклейку, фрукт отримує ще й нову назву — Dantapple.

Щоб дізнатися вичерпну інформацію про те, в якому стані знаходиться ваша ротова порожнина, достатньо придбати в магазині ось таке стоматологічне яблуко.

Фрукт необхідно ретельно вимити і відкусити від нього шматок. Після цього потрібно зробити фотознімок місця надкусить за допомогою свого мобільного пристрою і надіслати фото програмі-дантиста. Протягом доби додаток зробить повноцінний аналіз і відправить власникові смартфона і поглинача фрукта всі дані, які вдалося отримати.

Крім того, що потрібно надкусити яблуко, слід пройти невелике анкетування для більш точної діагностики.

Поділіться своєю думкою