Взуття з ЕВА

У зв’язку з тим, що величезну популярність з кожним днем все більше завойовує взуття з ЕВА, її виробництво є гарною бізнес-ідеєю. На відміну від виробів з ПВХ, вона значно легша і набагато більш зручна.

В основі взуття ЕВА лежить етиленвінілацетат — високоміцний матеріал, стійкий до перепадів температур, не викликає алергічних реакцій і не має неприємного запаху. Він не дозволяє накопичуватися і розмножуватися бактеріям і мікробам.

Однак ті, кому цікавий такий бізнес-проект, повинні розуміти, що на його розкрутку необхідні серйозні вкладення, близько 2,5-3 млн. рублів.

І це, напевно, буде лише вузькоспеціалізоване виробництво. Ще один акцент, на який потрібно звернути особливо пильну увагу, — це якість виробів і їх відповідність ГОСТам.

Плануючи виготовлення ЕВА-купувати взуття необхідно не тільки матеріали, але і обладнання: машинки — швейні та взуттєві ливарні, преси закрійні, різаки та інше. Якщо фінанси підприємця обмежені, можна зупинити вибір навіть на китайській техніці.

Кожен бізнесмен-початківець сам вибирає, яку продукцію йому робити з ЕВА. Але найбільш вигідний напрямок — яскраві пляжні шльопанці з малюнками на підошвах.

Поділіться своєю думкою