Виїзний шиномонтаж

Послугами шиномонтажу користуються абсолютно всі власники автомобілів. Як відомо, попит народжує не тільки пропозиція, але і конкуренцію, і в цій сфері вона досить висока, адже автомайстерні виростають буквально як гриби після дощу. Щоб випередити суперників і зібрати власну клієнтську базу, підприємцю необхідно запропонувати цільової аудиторії найбільш вигідні умови співпраці. Відмінною ідеєю, яка неодмінно буде користуватися попитом у населення, стане відкриття виїзного (мобільного) пункту шиномонтажу.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Проект володіє величезними перевагами. Немає необхідності в оренду приміщення — весь шиномонтаж знаходиться всередині невеликого фургона на колесах. Мобільність «закладу» дозволить оперативно реагувати і виїжджати на замовлення. Достатньо найняти пару автомеханіків. Витрати на рекламу також мінімальні. До речі, сам фургон може виступати чудовим рекламним носієм. Плюс, варто поширити візитки по магазинах запчастин, заправним станціям, автосалонам.

За допомогою виїзного шиномонтажу можна надавати досить широкий спектр послуг, починаючи від підкачки, балансування, заміни коліс, закінчуючи зміною дисків і ремонтом покришок.

Потрібно закупити відповідне обладнання: верстати, електрогенератор, гайковерт, пістолет для підкачки, компресор, витратні матеріали і т. д. Автомобіль з фургоном може бути подержаным — покупка б/у машини значно заощадить бюджет.

У середньому на організацію мобільного шиномонтажу піде 700 000 рублів. При правильно побудованій діяльності та якісне надання послуг всі витрати окупляться вже через півроку роботи.

Share your thoughts