Виїзний арбалетний тир

Якщо ви хочете мати додатковий заробіток до основної роботи, вам варто задуматися про ідею створення виїзного арбалетного тіра.

Одним з найулюбленіших розваг сильної половини людства у всі часи була стрільба з лука. Нею захоплювалися ще у первісні часи. У V ст. до н. е. у Стародавній Греції і слідом за нею в IV ст. до н. е. у Китаї вже з’явилися перші арбалети. Стріляючи з них, воїни вбивали наповал своїх ворогів, а які беруть участь у змаганнях юнаки і чоловіки демонстрували свою вправність, влучність, витримку і неабияку витривалість. У Росії арбалет відомий з XIV ст.

Бажання позмагатися у стрільбі з арбалета дійшло до наших днів. Бізнес-ідея виїзного арбалетного клубу при вмілій організації та розкрутці може приносити солідний дохід.

Чому саме виїзної клуб? Тому що для нього не потрібно орендувати спеціальне приміщення, і він не вимагає постійного потоку клієнтів. Виїзний клуб цілком може здійснювати свою діяльність під час міських свят, масових народних гулянь.

Дозвілля по арбалетной стрільби може бути організований на території, яка в обов’язковому порядку повинна бути огороджена високою сіткою. При цьому поблизу неї не повинні перебувати алеї, стежки, бари, кав’ярні, місця відпочинку. Тобто повинна бути забезпечена повна безпека для людей.

Для функціонування тіра необхідно отримати ряд дозволів від місцевої адміністрації, і, головне, необхідно суворо дотримуватися техніки безпеки. Для цього потрібно взяти на роботу двох інструкторів, які будуть пояснювати правила безпеки і стежити за їх дотриманням. УВАГА! В тир категорично не можна допускати людей у нетверезому стані.

Для втілення бізнес-ідеї буде потрібно близько 40-50 тис. руб., велика частина з яких піде на покупку арбалетів та необхідного обладнання. Для розширення аудиторії можна також допускати до стрільби підлітків і дітей. Для цього потрібно придбати ще й дитячий дартс, рогатку, цибулю і т. д.

Вхідний квиток в тир може коштувати від 50 до 100 руб. У такому разі за одне свято бізнесмен зможе отримувати чистий прибуток від 5 до 15 тис. крб.

Поділіться своєю думкою