Вирощування з насіння шпинату

Користь шпинату для здоров’я важко переоцінити. Ця колись екзотична зелень поступово стає дуже популярною і все частіше з’являється в раціоні наших співвітчизників. Тому вирощування шпинату вважається вкрай перспективним рослинницьким проектом.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Шпинат можна вирощувати і на власній присадибній ділянці у відкритому грунті. Але тоді подібний проект не можна вважати повноцінним джерелом доходу. Щоб отримувати прибуток від «зеленого бізнесу» цілий рік, доцільно організувати невелике тепличне господарство. Шпинат досить плідний. З 1 кв. м. території можна отримати до 5 кг зелені. Але це за умови дотримання технології вирощування. Шпинату потрібно багато світла, добрива, комфортна температура і правильний полив (краще крапельний).

Стартовий капітал буде невеликим, так як насіння шпинату доступні за ціною. Доведеться вкластися, в основному, в будівництво теплиці. Оптом шпинат скуповують в середньому по 100 рублів за кілограм. Ціни варіюються від регіону до регіону. У роздріб продукт реалізується за ціною, яка в 1,5-2 рази перевищує закупівельну. При налагоджених каналах збуту вкладення окупляться після отримання першого врожаю.

Share your thoughts