Вирощування ячменю

Сільське господарство в нашій країні розвивається стрімкими темпами. І будь-який бізнес у цій сфері вважається высокоперспективным. Так, чималі гроші можна заробити на культивуванні ячменю.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Ячмінь — це кормова культура, вкрай затребувана в тваринництві. Проблем з реалізацією цієї продукції не виникає ніколи, але треба розуміти, що ячмінь схильний до коливань цін на ринку, і не завжди починаючим підприємцям вдається строго відповідати написаного бізнес-плану — економіка вносить свої корективи.

Щоб отримати дійсно вагомий дохід, потрібно орендувати великі площі близько 100 гектарів. Максимальна величина річної орендної плати за таку площа — 350 000 рублів. Щоб засіяти таке простір, потрібно 20 тонн насіння. На їх купівлю закладається 200 000 рублів.

Ячмінь визріває відносно швидко — плоди праці фермер може пожинати вже через 90-100 днів після посадки. Зібрати можна, в середньому, 4 тонни продукту з гектара. Таким чином, за сезон, продавши весь урожай, можна заробити не менше 2 мільйонів рублів при оптовій ціні 5000 рублів за тонну зерна. Пивоварний ячмінь коштує дорожче — від 7000 рублів за 1000 кг

Share your thoughts