Вирощування яблук

Незважаючи на величезну кількість імпортних овочів та фруктів на прилавках російських магазинів, покупці як і раніше віддають перевагу товарам вітчизняного виробництва. Ароматні російські яблучка ні з чим не порівняти, вони завжди затребувані, тому на їх вирощуванні можна побудувати прибутковий бізнес.

Звичайно, проект розрахований на довгі роки, але для отримання перших прибутків не потрібно чекати 5-6 років. Сучасні технології посадки і вирощування яблуневих дерев такі, що дають можливість отримати певний урожай від здорових саджанців вже через 12 місяців.

Звичайно, «продуктивність» яблунь залежить від сорту, а також від кліматичних умов, в яких вони ростуть. В середньому з одного гектара землі через рік після посадки цілком реально зібрати до 15 тонн яблук. Через 4 роки цей показник збільшиться у 2,5 рази, а через 7 років — можна буде збирати вже по 50 тонн фруктів з цієї ділянки. Гласне — дотримуватися правила посадки та догляду за деревами.

Для підтримки порядку в саду необхідно придбати спеціальне обладнання та інструменти для прополки, розпушування грунту, поливання, обрізання і т. д.

Сума стартових вкладень у цей бізнес оцінюється в 1,5 мільйона рублів. У сезон сад при налагоджених каналах збуту принесе своєму власникові близько 750 000 рублів. Тобто окупляться витрати через 2 сезону.

Поділіться своєю думкою