Вирощування волоських горіхів

Попит на волоські горіхи постійно зростає, при цьому в нашій країні господарств, що займаються їх вирощуванням, не так багато. Конкуренція мінімальна, тому на культивуванні горіхових дерев можна побудувати прибутковий та перспективний бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Однією з переваг даного роду діяльності можна назвати можливість отримання пасивного доходу. Тобто рослини висаджуються один раз, а прибуток дають протягом довгих років. Горіхові дерева досить невибагливі, але важливо вибрати сорт, придатний для кліматичних умов конкретного регіону. Найпоширеніший сорт називається «Ідеал». Він відрізняється масою переваг, у числі яких стійкість до низьких температур, тонка шкаралупа плодів, висока врожайність. Плодоносити горіховий гай починає через 3 роки після посадки, тому досвідчені «ореховоды» воліють купувати саджанці в віці 4-5 років — вони дозволяють швидше вийти на прибуток.

Перед тим, як зайнятися реалізацією бізнес-проекту, уважно вивчіть технологію вирощування горіхів — у цій справі є безліч важливих нюансів!

Ринки збуту готової продукції буде знайти нескладно — горіхи затребувані не тільки в Росії, але і за кордоном. Рентабельність бізнесу вважається дуже високою. Навіть при мінімальній врожайності з 1 га землі в сезон можна зібрати не менше 3 тонн горіхів, заробивши на них, в середньому, 4-4,5 тисячі доларів, а в ідеальних умовах і до 7 000 доларів.

Вирощування грецьких горіхів цілком може стати сімейним бізнесом, яким успішно будуть займатися і ваші нащадки.

Share your thoughts