Вирощування троянд

Квітковий бізнес вважався прибутковою справою в усі часи. І сьогодні, навіть в умовах жорсткої конкуренції, на вирощуванні квітів, а саме троянд, можна пристойно заробити.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для початку необхідно мати невелику ділянку з родючою землею. Зробити бізнес цілорічним допоможе теплиця. Троянда — примхлива рослина, тому для гарного росту, розвитку і цвітіння потрібно створити ідеальні кліматичні умови. Детальну інформацію про потреби «королеви квітів» можна отримати з компетентних джерел: спеціалізованої літератури та тематичних сайтів в інтернеті.

Щоб облаштувати тепличне простір площею в 100 кв. м, необхідно мати стартовий капітал у розмірі 450 000 рублів. До підбору постачальника садивного матеріалу слід поставитися з особливою увагою. Хороші, якісні сортові троянди не можуть коштувати занадто дешево. На закупівлю саджанців піде приблизно 120 000 рублів.

Якщо все зробити за правилами, то за рік можна заробити близько 4 млн. рублів навіть при мінімальній вартості однієї трояндочки в 40р. Таким чином, щорічна чистий прибуток складе близько 340 000 «дерев’яних».

Реалізовувати квіти доцільно оптом, через спеціалізовані торгові точки. Але при бажанні можна відкрити власний невеликий магазинчик.

Share your thoughts