Вирощування тепличних тюльпанів

Тюльпани — одні з найкрасивіших і популярних кольорів, які відрізняються різноманітною колірною палітрою і неповторними, м’якими ароматами. На вирощуванні тюльпанів в теплиці можна побудувати досить прибутковий бізнес.

Тюльпани прекрасно ростуть у наземних полікарбонатних теплицях. При грамотному підході до реалізації проекту, з 1 кв. м. тепличного простору можна отримати до 250 повноцінних рослин з прекрасними бутонами. У теплиці обладнується хороше освітлення і встановлюються регулятори температури. Перед висадкою в грунт цибулини тюльпанів потрібно охолодити, тому потрібно закупити холодильне обладнання.

Технологій вирощування тюльпанів кілька. Найпоширеніші з них — це класична та голландська. В обох випадках цибулини саджають у ящики. Розрізняються технології температурним режимом, густотою посадки і методами підтримки вологості. Докладну інформацію можна одержати на спеціалізованих Інтернет-ресурсах.

Собівартість однієї квітки тюльпана становить близько 20 рублів. У роздріб вони продаються за ціною від 70 рублів і вище. Оптовики закуповують ці квіти по 40 рублів, що також дуже вигідно для підприємця, выращивающего тюльпани у великих обсягах. Бізнес цілорічний, тому розраховувати на гарний прибуток можна не тільки у весняно-літній період, але і взимку.

Поділіться своєю думкою