Вирощування та реалізація саджанців

Така бізнес-ідея припаде до душі тим, хто не мислить життя без власного саду та городу. Багато дачники в якості хобі вирощують на своїх присадибних ділянках овочі, фрукти, а також саджанці, але не всі розуміють, що подібне захоплення здатне приносити чималий дохід.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Сільськогосподарські розплідники щороку в сезон реалізують величезна кількість саджанців плодово-ягідних культур — агрус, смородину, малину, яблуні, вишні, груші, сливи і т. д.

Створити таке господарство без вкладень можна просто у власному саду. Головне, щоб площа корисних родючих земель не була менше 0,1 га. Якщо такої території немає, її можна орендувати.

Потім необхідно вивчити технологію вирощування культурних саджанців. Отримують їх шляхом щеплення. Підщепи можна виростити самостійно з насіння, а потім окультурити їх щепленням. Детальну інформацію можна знайти в спеціальній літературі або на просторах Інтернету.

Канали збуту якісних саджанців знайти нескладно. Тут допоможе реклама в ЗМІ, оголошення, знову ж таки, Всесвітня павутина. Як варіант, можна пропонувати саджанці за оптовою ціною ринкових продавцям, які потім перепродадуть їх в роздріб дорожче і отримають свою вигоду.

Якщо є бажання, можна відкрити власну точку роздрібної торгівлі, але тут потрібно бути готовим до спілкування з прямими покупцями і добре орієнтуватися в садово-городньої темі.

У сезон правильно побудований бізнес на саджанцях може приносити до 300 000 рублів щомісячного прибутку. Погодьтеся, непогано, якщо врахувати, що вкладення — мінімальні?

Share your thoughts