Вирощування шипшини

Шипшину — дуже смачне і вкрай корисне рослина, що володіє безліччю лікувальних і профілактичних властивостей. На вирощуванні шипшини можна побудувати прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

На сьогоднішній день селекціонери вивели багато сортів шипшини. Найпопулярнішими і врожайними вважають «Сердечко», «Голчастим», «Титан», «Яблучний», «Зморшкуватий», а також «Коричнева» і «Перемога». Плоди рослини мають широке застосування у фармакології, косметології, парфумерії, медицині, харчовій промисловості. Ягоди активно скуповуються і завжди користуються високим попитом. Їх використовують як у свіжому, так і в сушеному вигляді. Крім того, з шипшини виходить відмінне лікувальне масло.

Способів посадки і розмноження цього представника флори дуже багато. Шипшина можна черенковать, а можна висаджувати насінням, відводками і кореневищами. Цвітіння припадає на травень-червень, а збір плодів здійснюють з серпня до вересня. Запасіться добривами, інсектицидами та міцними рукавичками.

Для реалізації готового продукту є безліч шляхів. Налагоджуйте зв’язки з фармацевтичними фірмами, продовольчими торговими точками, задійте «сарафанне радіо». Якщо правильно провести рекламну кампанію, прибуток не змусить себе чекати.

Share your thoughts