Вирощування саджанців кедрових

Люди все частіше віддають перевагу заміському житлу і обзаводяться великими і невеликими ділянками за межею міста. Ці ділянки потребують догляду та озеленення. І одним з найпопулярніших рослин на прибудинковій території по праву вважається кедр. Кедрові саджанці цінуються досить високо, і на їх вирощуванні можна побудувати прибутковий бізнес.

Вартість саджанця кедра залежить від показників його висоти. Мініатюрне деревце розміром 30 см оцінюється як мінімум в 500 рублів, півметрові кедри — вже в 600-900 рублів, а більш зрілі і сильні саджанці продають за ціною від 1500 і вище. При цьому виростити їх можна із звичайних кедрових горіхів.

Молоді кедрові насадження відрізняються високою приживлюваністю. Тобто пересадити їх з горщика в грунт не становить праці. Головне в цій справі — придбати якісний насіннєвий матеріал. Від схожості насіння залежить дохід підприємця-початківця.

Звичайно, у цього проекту є мінус у вигляді досить тривалого росту і розвитку кедрових дерев. Але плюсів тут значно більше. Ринок збуту знайти дуже просто, проблем з реалізацією точно не виникне. Тому варто лише запастися терпінням, і через деякий час можна буде насолоджуватися підрахунком значною прибутку, плануючи подальший розвиток бізнесу!

Share your thoughts