Вирощування рижію

Сьогодні дуже небагато знають, що рижиком називають не тільки лісовий гриб, але і дуже урожайну злакову культуру. Однорічний рижик невибагливий, не вимогливий до кліматичних умов. На вирощуванні цієї рослини можна побудувати прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Рижик, в основному, використовується на виробництві рослинних масел. У цього представника флори є одна особливість: масло, отримане з нього, не рафінується. Але цей факт дозволяє отримувати продукт, багатий величезною кількістю корисних мікроелементів. Вітамінів в ньому не менше, ніж в олії з льону, а витрати на вирощування при цьому в 3 рази нижче.

Сучасні фермери вже встигли по достоїнству оцінити всі переваги рижика, і сьогодні цей злак вирощують у деяких регіонах нашої країни. Але поки конкуренція знаходиться на мінімальному рівні, і для початківців бізнес-фермерів всі шляхи відкриті.

Розміри капіталовкладень на старті залежать від планованих обсягів діяльності. Доцільно освоювати відразу великі земельні плантації (не менше 50 гектарів). Щоб вийти на стабільну річний прибуток в розмірі 25 000 доларів, потрібно інвестувати близько 150 000 доларів на придбання спецтехніки, складських приміщень, елеваторів, благоустрій офісу, закупівлю насіннєвого матеріалу і т. д. В цьому випадку плановані терміни окупності вкладень не перевищать 3 років.

Share your thoughts