Вирощування продуктів харчування вдома

До середини нашого століття населення Землі перевищить 9 мільярдів чоловік. У зв’язку з цим надзвичайно актуальними стають проблеми урбанізації та впливу сільського господарства на природу. Зрозуміло, що прогодувати таку кількість людей натуральними продуктами досить складно. Тому вирішити питання харчування людства намагаються вчені, розробляючи різні види лабораторних харчових продуктів.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Фінська науково-дослідна компанія VTT винайшла інноваційний прилад CellPod, за допомогою якого з’явилася можливість вирощувати в домашніх умовах з ягід клітинні культури.

Таким чином розробники CellPod розвинули ідею вирощування м’яса «з пробірки», оприлюднену раніше. Завдяки старанням винахідників революційного приладу, виявилося реальним створення лабораторних продуктів, що перевершують за своїми якостями і смаком натуральні продукти. Незабаром людям буде потрібно всього лише придбати необхідні клітинні зразки, завантажити їх в CellPod, включити живлення і через тиждень дістати з приладу готові до вживання харчові продукти.

Share your thoughts