Вирощування помідорової розсади

Побудувати прибутковий бізнес на вирощуванні помідорової розсади.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Томати — рослини, які люблять тепло. Для вирощування будь-якої розсади знадобиться спорудити теплицю. Якщо планується сезонний бізнес, то достатньо спорудити просту плівкову конструкцію, для цілорічного отримання прибутку потрібна теплиця з скла, обладнана системами водопостачання, вентиляції та підтримання необхідної температури. До того ж теплиця з скла прослужить значно довше, ніж її аналоги з плівки.

Для вирощування розсади потрібно закупити насіння. Краще знайти надійного постачальника, що пропонує відразу кілька сортів томатів одночасно. Посів відбувається спочатку в компактні контейнери з готової почвосмесью з торфу, перегною, золи, добрив та чорнозему, через 2-3 місяці сіянці можна помістити в тепличну землю. Щоб помідорні насіння проросли швидше, ящики потрібно вкрити тонким целофаном, помістити в тепло (близько 25 градусів) і забезпечити максимальний доступ світла.

Після появи сходів плівку видаляють, а температуру повітря поступово знижують, щоб майбутня розсада «закаливалась». Рослини, які досягли висоти 15-35 см (залежно від сорту), можна проводити висадку в тепличні умови.

Цільова аудиторія підприємця — початківця-це великі городницькі господарства та індивідуальні садівники і городники. Звичайно, вирощування розсади — праця кропітка і складна, але і дохід такий бізнес приносить чималий і стабільний.

Share your thoughts