Вирощування петуній в теплиці

З приходом весняно-літнього сезону в наших дворах, садах, парках, скверах розквітає незліченну кількість петуній. Потрібно зазначити, що одиниці беруться вирощувати розсаду, щоб потім висадити її у відкритий грунт — аж надто це клопітка справа. Більшість садівників і ландшафтних дизайнерів воліє купувати вже готові паростки. І ось на цій тенденції підприємливим бізнесменам можна непогано заробити.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Петунії сьогодні дуже популярні. Ці квіти досить витривалі, невибагливі, добре ростуть на клумбах, так і в кашпо, довго цвітуть і мають приголомшливо красивим зовнішнім виглядом. Потрібно відзначити, що розплідників, що пропонують розсаду петунії, в нашій країні дуже мало, ця підприємницька ніша практично вільна, і зайняти в ній гідне місце при правильному підході не складе праці.

Для початку квіткової «кар’єри» необхідно підшукати і упорядкувати відповідний земельну ділянку. Без будівництва теплиці не обійтися, так як посів петуній проводиться в період з січня по березень. Якщо масштаби невеликі, можна використовувати для посадки насіння спеціальні горщики для розсади. Починати краще з малого: для успішного старту досить 500-600 насіння. Головне — надати кінцевому споживачу максимально широкий вибір сортів петунії.

В такий бізнес на початковому етапі доведеться вкласти близько 20 000 рублів. Партія з 500 рослин продасться, в середньому, за 35 000 рублів. Тобто підприємець-квітникар отримає 15 000 рублів прибутку. Для таких партій вже не потрібно буде будувати теплицю, тому прибуток буде значно вище.

Share your thoughts