Вирощування петрушки в теплицях

Якщо ви отримуєте задоволення від садово-огороднической діяльності і хочете розвиватися в цьому напрямку, то ідея з вирощування петрушки в теплицях — відмінний варіант для успішного старту.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

За статистикою, щорічна кількість споживаної людьми зелені збільшується на 10%. Можливо, позначаються тенденції моди на здорове харчування. Так чи інакше, попит збільшується, а значить, можна збільшити і кількість пропозицій.

Вирощувати зелень петрушки вигідніше всього в середній і південній смузі нашої країни. Для початку потрібно обладнати теплицю. Для її благоустрою потрібна ділянка не менш, ніж у 6 соток. Теплична конструкція може бути з будь-яких матеріалів — акрилу, полікарбонату, поліетилену, скла, але найбільш зручною і вигідною з комерційної точки зору вважається сучасна полікарбонатна теплиця. Звичайно, вона дорожче, ніж всі інші аналоги, але й ефективність її вище.

Для догляду за рослинами можна встановити спеціальну гідропонну систему, а можна використовувати інноваційні «мобільні» грядки-контейнери. Опалювати полікарбонатну установку найвигідніше звичайної дров’яною грубкою.

Якщо ви хочете організувати велике тепличне господарство з вирощування петрушки, для повноцінного функціонування знадобиться найняти пару працівників — поодинці з усім впоратися буде складно.

Цільова аудиторія бізнесмена — початківця- сільськогосподарські бази, ринки, гіпермаркети і інші великі торгові точки. Тобто найвигідніше налагоджувати саме оптові поставки.

Практика показує, що рентабельність бізнесу з вирощування конкретно зелені петрушки становить близько 40%. Цікаво, що з ділянки в 6 соток можна отримувати до 100 000 рублів чистого прибутку щомісяця. Таким чином, стартові вкладення в розмірі 550 000 рублів окупляться вже за 5-6 місяців роботи.

Share your thoughts