Вирощування печериць

Грибний бізнес завжди вважався одним з найбільш рентабельних в нашій країні, але при цьому і одним з найбільш трудомістких. Печериці — затребуваний на харчовому ринку, популярний вид грибів. Вони мають приємний, м’який смак і є джерелом величезної кількості поживних речовин, вітамінів і мінералів. На вирощуванні печериць можна відкрити прибуткова справа.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для успішного старту необхідно знайти відповідну територію і придбати якісні витратні матеріали — родючий компост і міцелій. У приміщенні повинна постійно підтримуватися певна температура і вологість, інакше гриби будуть піддаватися нападкам різних вірусів і мікробів і просто не будуть рости.

Детальну технологію вирощування печериць у домашніх умовах можна знайти в спеціалізованій літературі, а також на сторінках Інтернет-простору. На рекламу власної продукції можна почати витрачатися тільки після першого вдалого досвіду. Знявши рясний урожай, можна розповісти про себе на різних інтернет-форумах, у соціальних мережах, у ЗМІ.

Бізнес на печерицях швидко окупається. Первісні інвестиції складуть близько 50 000 рублів. При цьому в місяць можна заробляти 120 000 рублів. Таким чином, середньорічний дохід підприємця складе не менше 1 млн «карбованців».

Share your thoughts