Вирощування ондатри

Хутро ондатри — один з найцінніших на сьогоднішній день. Коли-то його добували від тварин, що мешкають у природному для них середовищі. Тепер же ондатр все частіше вирощують у штучних умовах, і ондатровая ферма здатна стати стабільно високим джерелом доходу для підприємців-початківців.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Цих звірків можна вирощувати як у водоймах, так і у вольєрах. Останній варіант більш зручний. Для початку варто обзавестися 10 парами тварин. Від кожної з них у сезон можна отримати близько 15 особин молодняку (зазвичай більше).

Цінність мають як молоді особини, так і шкури дорослих тварин. Який варіант бізнесу вибрати — вирішуйте самі. Можна продавати потомство, а можна торгувати саме шкурками. Але найбільшу вигоду, як показує практика, приносить самостійна вичинка шкір та пошиття з них готових хутряних виробів. Ондатрові шапки і шуби цінуються дуже високо. Але якщо на шубку потрібно близько 60 шкурок, то на шапку достатньо трьох-п’яти. До пошиття можна залучати надомних кравців.

Практика показує, що ондатрові ферми приносять своїм власникам непоганий прибуток, так що якщо ви є щасливим власником заміського ділянки, на якому можна створити ондатрам прийнятні умови, то безперечно варто спробувати.

Share your thoughts