Вирощування моркви-штопора

Вітчизняні селекціонери порадували сучасних споживачів новим сортом звичної всім моркви. Вони навчилися вирощувати коренеплід у формі штопора (або спіралі).

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Такий овоч не викопується, а просто викручується з грунту, тому не потрібно застосування будь-якого садового інвентарю та устаткування. До того ж, в процесі викручування морква ретельно очищається від грудок бруду. На виході виходить абсолютно чистий, непошкоджений продукт.

Морква-штопор не вимагає додаткової чистки, тому зберігається довше за своїх «колег» традиційної форми. Найцікавіше, що спіраль можна зробити з моркви будь-якого сорту.

Така можливість з’явилася завдяки винаходу спеціального насіннєвого пенала, за допомогою якого задається потрібна форма ще на початковому етапі формування коренеплоду. Цей унікальний городній гаджет виконує свою місію протягом 3-х місяців, після чого повністю розкладається в землі, насичуючи морква корисними речовинами і мікроелементами.

Пенали придатні для посадки і ручним способом, і агротехнікою. При цьому урожай виходить просто неймовірно високим.

Заснувати подібний бізнес може лише одна людина. Можна при бажанні взяти ще одного помічника. Морква з пеналів росте швидко і не вимагає великих зусиль в процесі обробки.

Покупці на такий оригінальний продукт знайдуться завжди, а конкурентів у даній галузі — одиниці. Тому можна бути впевненими, що вкладення коштів окупиться всього за один сезон.

Share your thoughts