Вирощування маракуї

Наші співвідчизники останнім часом дуже активно «налягають» на екзотичні фрукти, прагнучи постійно пробувати щось нове. Вирощування такого цікавого плоду, як маракуйя в домашніх умовах здатне принести стабільно високий заробіток підприємцю.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Маракуйю можна вирощувати з насіння. Але цей спосіб дуже складний і тривалий. Набагато простіше і вигідніше придбати черешки рослини. Для тих, хто не знає: маракуйя — це не дерево, а ліана, тобто витка рослина. Стебла можуть досягати 10 метрів в довжину. Щоб сіянці відчували себе комфортно, їм потрібно тепло, світло і обов’язково опора, за яку можна чіплятися і тягтися вгору. Найзручніше займатися культивуванням маракуї в добротній теплиці. Потрібно лише встановити по всьому периметру тепличної конструкції металеві решітки.

Потрібно розуміти, що бізнес нешвидкий. Чекати першого хорошого врожаю можна не раніше, ніж через 2 роки. Але зате прибуток потім буде дуже вагома, і окупляться вкладення оперативно. На роздрібному ринку кілограм плодів маракуї коштує близько 1900 рублів. Фрукт має мінімальний термін зберігання у свіжому вигляді — до 5 днів. Тому подбайте про канали збуту заздалегідь. Ще маракуйю можна заморожувати, тоді терміни зберігання збільшуються до кількох місяців.

За попередніми підрахунками, з території 100 кв. м можна отримати від 25 до 40 тисяч рублів прибутку (за умови реалізації всього обсягу врожаю). Тому початківцям рослинникам варто звернути на цей перспективний проект пильну увагу.

Share your thoughts