Вирощування майорану

Якщо ви маєте власну земельну ділянку і любите займатися городництвом, вирощування майорану може стати для вас прекрасною бізнес-ідеєю.

Майоран — популярна сьогодні пряність. Але господарств, які займаються культивуванням цієї рослини, на території нашої країни небагато. А між тим, ця травичка має ще й цілющі властивості, тому її нерідко застосовують не тільки в кулінарії, але і в медицині.

Насіння майорану коштують дешево. Замовити посівний матеріал можна через Інтернет. Вирощується рослина як в тепличних умовах, так і у відкритому грунті. Можна комбінувати техніки, висадивши спочатку насіння в теплицю, а потім перемістити зміцнілі паростки у відкритий ґрунт.

Посадку доцільно здійснювати ранньою весною. Борозенки розташовують на відстані півметра один від одного. Глибина закладення насіння — не більше 1,5 см. Грядки необхідно рясно поливати до появи перших сходів. Потім надходження вологи регулюється в залежності від погодних умов. Не забувайте полоти і рихлити землю.

Збирати майоран можна, коли він зацвіте. Стебла ріжуть на висоті 5 см від грунту. Покупців краще шукати до початку сезону збору врожаю. Продавати можна не тільки дозрілі рослини, але і розсаду.

Поділіться своєю думкою