Вирощування лохини

Ягідний бізнес у нас в країні не дуже розвинений, незважаючи на значні обсяги родючих земель. А адже ягоди користуються великим попитом цілорічно і цінуються досить високо. Прекрасним бізнес-проектом для підприємців-початківців може стати вирощування лохини.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Лохина віддає перевагу легку грунт, любить тепло і вологу. Сорти розрізняються розмірними параметрами. Досвідчені садівники віддають перевагу високорослим чагарниках, так як вони більш плідні і вимагають меншого догляду. Найкращою називають північноамериканську лохину.

Бізнес на цій ягоді вважається одним з найбільш рентабельних. Затребувані не тільки самі ягоди, але і саджанці. Оскільки чагарник досить швидко розростається, то вже через рік після посадки ви зможете продавати не тільки самі плоди, але і посадковий матеріал.

Як показує практика, якщо за лохиною добре доглядати, то з одного дорослого куща реально зібрати до 25 кг ягід в сезон. Якщо планується благоустрій тепличного господарства, то отримувати прибуток можна цілий рік. Стартові вкладення окупляться вже при першому зборі врожаю.

Share your thoughts