Вирощування лікарських рослин

Збором лікарських трав займається достатня кількість людей, але лише одиниці зважуються на їх самостійне вирощування. І дуже даремно! Адже на присадибній ділянці або в закритій теплиці можна культивувати рідкісних представників флори, які дуже затребувані на ринку і мають високу вартість. Як вже було сказано, конкуренція в цій сфері мінімальна, тому вирощування лікарських рослин своїми руками може стати прибутковим бізнес-проектом.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для успішного старту потрібно зовсім небагато: невеликий присадибна ділянка та бажання розвиватися у підприємницькій сфері. Звичайно, без садивного матеріалу не обійтися. Більшість лікарських рослин дуже невибагливі, тому що звикли до примх дикої природи. Але деяким з них, таким як корінь солодки, розмарин, перстач біла, потрібні особливі умови. Наприклад, солодке потрібно багато світла, розмарин не переносить холод, перстач вимагає тіні і т. д. Уважно вивчіть особливості кожної лікарської трави і підберіть асортимент. який ідеально підійде для вашої ділянки.

Знайти ринок збуту не складе праці. Промисловим вирощуванням лікарських рослин у нас в країні практично ніхто не займається, тобто конкуренція знаходиться на мінімальному рівні. Готова продукція буде відмінно розкуповуватися як оптом, так і вроздріб. Звичайно, потрібно враховувати, що не кожна рослина має високу ціну, але тут цілком можна «взяти кількістю».

Share your thoughts