Вирощування кукурудзи

Кукурудза не менш улюблена жителями нашої країни, ніж картопля, огірки, помідори та інші овочі. Організувавши бізнес по вирощуванню цієї сільськогосподарської культури, можна отримати чималий прибуток.

Цей проект відмінно підходить жителям сільської місцевості, мають власну присадибну ділянку значної площі. Якщо такого немає в наявності, територію можна орендувати. Потрібно враховувати, що кукурудза — рослина теплолюбна і придатна для вирощування далеко не в кожному регіоні країни.

Технологія вирощування досить проста. Спочатку грунт перекопується і удобрюється. Потім насіння готуються до посадки. Доцільно використовувати насіння гібридних сортів. Перед приміщенням в родючий грунт їх слід вимочити в слабкому розчині марганцівки протягом півгодини. Посадка здійснюється, коли земля вже прогрілася, як мінімум, до 10⁰С. Оптимальна відстань між рослинами — 60 див.

Доглядати за сіянцями нескладно. Їх потрібно регулярно обробляти від бур’янів і поливати. Особливо важлива наявність в ґрунті вологи в період цвітіння кукурудзи. Якщо все зробити правильно, то перші початки можна отримати вже в середині липня. Пропонувати готову продукцію можна овочевим торговим точкам, але є сенс організувати власну торгівлю на місцевому ринку. Кукурудза чудово продається як в свіжому, так і у вареному вигляді.

Коли зерна в качанах придбають максимальну зрелось і стануть твердими, кукурудза пропонується вже в якості кормового зерна для тварин. Якщо є можливість, можна зайнятися перемелюванням насіння борошно — такий продукт буде коштувати на порядок дорожче вихідного. Навіть кукурудзяні стебла можна реалізувати — багато тваринники використовують їх в якості підгодівлі для своїх вихованців. Таким чином, бізнес по вирощуванню кукурудзи вважається практично безвідходним.

Share your thoughts