Вирощування кукурудзи

Кукурудза не менш улюблена жителями нашої країни, ніж картопля, огірки, помідори та інші овочі. Організувавши бізнес по вирощуванню цієї сільськогосподарської культури, можна отримати чималий прибуток.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Цей проект відмінно підходить жителям сільської місцевості, мають власну присадибну ділянку значної площі. Якщо такого немає в наявності, територію можна орендувати. Потрібно враховувати, що кукурудза — рослина теплолюбна і придатна для вирощування далеко не в кожному регіоні країни.

Технологія вирощування досить проста. Спочатку грунт перекопується і удобрюється. Потім насіння готуються до посадки. Доцільно використовувати насіння гібридних сортів. Перед приміщенням в родючий грунт їх слід вимочити в слабкому розчині марганцівки протягом півгодини. Посадка здійснюється, коли земля вже прогрілася, як мінімум, до 10⁰С. Оптимальна відстань між рослинами — 60 див.

Доглядати за сіянцями нескладно. Їх потрібно регулярно обробляти від бур’янів і поливати. Особливо важлива наявність в ґрунті вологи в період цвітіння кукурудзи. Якщо все зробити правильно, то перші початки можна отримати вже в середині липня. Пропонувати готову продукцію можна овочевим торговим точкам, але є сенс організувати власну торгівлю на місцевому ринку. Кукурудза чудово продається як в свіжому, так і у вареному вигляді.

Коли зерна в качанах придбають максимальну зрелось і стануть твердими, кукурудза пропонується вже в якості кормового зерна для тварин. Якщо є можливість, можна зайнятися перемелюванням насіння борошно — такий продукт буде коштувати на порядок дорожче вихідного. Навіть кукурудзяні стебла можна реалізувати — багато тваринники використовують їх в якості підгодівлі для своїх вихованців. Таким чином, бізнес по вирощуванню кукурудзи вважається практично безвідходним.

Share your thoughts