Вирощування картоплі в мішках

Картопля користується споживчим попитом цілий рік, але у звичайних умовах її можна вирощувати тільки в сезон. Звичайно, є шанс отримати хороший урожай восени і потім продавати його протягом усього року. Але самим дорогим, як показує практика, є «молодою» картоплю. Щоб мати високий дохід, незалежно від сезону, досвідчені городники і селекціонери придумали новий унікальний спосіб вирощування картоплі в мішках. Освоївши технологію, можна побудувати прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Культивування картоплі мєшковим способом відмінно підходить і для тих, у кого немає власної присадибної ділянки з родючим грунтом. Процес посадки і вирощування нескладний. Спочатку на дно мішка насипається шар грунту, на який поміщаються картопляні бульби. Потім посадковий матеріал знову засипають почвосмесью і чекають сходів. Щоб паростки з’явилися швидше, їм потрібне світло. В теплиці або на теплому балконі споруджують штучне освітлення. А якщо ви плануєте таким способом вирощувати картоплю в теплу пору року, то можна виставити мішки прямо на вулицю. По мірі зростання стеблинок потрібно буде підсипати грунт.

Для такого варіанту культивування чудово підійде картоплю сортів «Слов’янка», «Беллароса» і «Сантэ». Вони потребують регулярного, але необильном поливі. І це весь догляд: ні полоти, ні обробляти хімікатами не доведеться!

Рентабельність бізнесу вражає. З п’яти картоплин реально отримати 10 кг свіжого врожаю. Тобто з одного мішка, в який садиться кілька бульб, можна зібрати 4 кг. Таке вертикальне фермерство вже давно практикується у європейських країнах та Америці. Воно довело свою перспективність, тому початківцям вітчизняним підприємцям неодмінно варто взяти на озброєння прості, але ефективні технології.

Share your thoughts