Вирощування кабачків

Статистика показує, що споживчий попит на кабачки збільшується щорічно. Тому, організувавши власний бізнес з вирощування кабачків, є шанс стати успішним підприємцем.

Врожайність цієї овочевої культури дуже висока — з одного куща можна отримати 8-10 плодів. Тобто, якщо всі технології дотримані, 1 га родючої землі дає близько 80 тонн кабачків.

У випадку, коли планується організація повноцінного фермерського господарства, потрібно відразу потурбуватися придбанням спецтехніки та інвентарю для обробітку ґрунту і транспортування готового продукту. Якщо ви поки що вирішили обмежитися власним присадибною ділянкою, сума стартових вкладень буде значно менше.

Сорт кабачків вибирайте, виходячи з кліматичних умов у вашому регіоні. Іноземні гібриди більш підходять для південних областей нашої країни, російські насіння відмінно пристосовані для центральних і північних регіонів. До того ж, вітчизняні плоди довше зберігаються і чудово піддаються консервуванню, що значно розширює цільову аудиторію початківця бізнесмена.

Кабачки успішно ростуть як в теплицях, так і у відкритому грунті. Але потрібно розуміти, що ранній урожай цінується значно дорожче. Це посухостійка культура, але добре організована система поливу покращить якість продукції та прискорить темпи зростання.

В середньому, для обробки і засіву 1 га кабачків (при наявності спецтехніки) потрібно близько 400 000 рублів. При правильному підході і налагоджених каналах збуту вкладення окупляться за сезон з лишком.

Поділіться своєю думкою