Вирощування імбиру

Імбир — досить екзотична для нашої країни пряність, яка активно набирає популярність. Імбир відомий не тільки оригінальними смаковими якостями, але й позитивним впливом на здоров’я. На його вирощуванні цілком можна побудувати прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Імбир розмножується тільки діленням кореневищ. Аромат безпосередньо залежить від сорту рослини — одні види кореня імбиру пахнуть цитрусами або одягають, інші — мало не гасом. Але смак у всіх різновидів практично ідентичний. Для вирощування вибирайте найбільш популярні і плодовиті сорту — бенгальська білий і барбадоський чорний.

Зростити імбир в домашніх умовах нескладно. Посадковий матеріал можна придбати в звичайному овочевому магазині. Кореневище ділиться на сегменти, на кожному з яких повинна бути нирка, і потім шматочки закладаються в горщики з ґрунтом. Поливати рослину потрібно помірно — воно не терпить застою вологи.

У відкритому грунті імбир також росте без особливих проблем. З цим процесом впорається кожен городник-любитель. Про те, що корінь дозрів, і його можна прибирати, кажуть листя рослини, які жовтіють і обпадають.

Після збору корені сушать на відкритому повітрі і відправляють на зберігання в прохолодне місце (температура +4 градуси). Якщо планується зберігати продукт довго, його краще подрібнити і висушити.

Необхідно уточнити, що вирощування імбиру може стати відмінним доповненням до іншого садово-огородническому бізнесу, так як засаджувати великі площі тільки імбирним коренем не рентабельно. При цьому навіть маленький ділянку в кілька соток здатний принести значний дохід без істотних вкладень.

Імбир, вирощений в домашніх умовах, реалізувати нескладно. Його можна віддавати перекупникам за оптовими цінами, пропонувати торговцям на ринках, овочеві магазини, мережеві гіпермаркети і т. д. Максимальні вкладення в розмірі 400 000 рублів окупляться гарантовано через 4 місяці роботи.

Share your thoughts